Nowy Rok – nowa dieta!

Co kojarzy się nam z Nowym Rokiem? Oczywiście postanowienia noworoczne, a wśród nich od lat wymienia się jedno – dieta i sport. Każdy marzy o idealnej sylwetce, ale niestety, samo się nie zrobi. Trzeba się mocno natrudzić, aby nasze noworoczne postanowienie nie wygasało już pod koniec stycznia. Mamy na to sposób, ponieważ my także kiedyś mieliśmy z tym problem!

Jak gwiazdy dbają o dietę?

Jak myślisz? Dlaczego aktorki, jak choćby Rene Zellweger, potrafią chudną i tyć na zawołanie? Otóż za każdym razem ktoś czuwa nad ich stylem życia. Ich zadaniem jest tylko poddać się określonym zaleceniom trenera personalnego oraz dietetyka i właściwie wszystko dzieje się bez ich udziału. Dlaczego nie chcesz skorzystać z ich sposobu i nie oddasz się w pod bezpieczne skrzydła dietetyka? Będzie za ciebie myślał jakie ustalić proporcje składników odżywczych, witamin, jak ograniczyć kalorie i tłuszcze, ale jednak całkiem z nich nie zrezygnować. Dodatkowo do jego zadań będzie również należało dostarczenie tobie pod same drzwi wszystkich tych zdrowych i dietetycznych pyszności. Wyobraź sobie, że taka usługa jest niezwykle wygodna i komfortowa! Przestaniesz zaglądać do sklepów spożywczych, supermarketów, które są organizowane tak, abyś zapomniał o swojej silnej woli i skusił się na słodycze, wysoko przetworzoną żywność oraz całą masę innych smakołyków. Gdybyś w ogóle tam nie wchodził, nie potrzebowałbyś nawet silnej woli, prawda?

Zalety cateringu dietetycznego

Początek roku to idealny moment, aby zapomnieć o gotowaniu i pozostawić własne żywienie innym. Mowa tu oczywiście o cateringu dietetycznym, który jest przygotowywany z zachowaniem świeżości potraw, dbałości o jakość wszystkich składników i zbilansowaną dietę ustalaną zgodnie z potrzebami naszych klientów. Przestań walczyć ze swoimi słabościami, jakimi są słodycze czy dania typu fast food. Jeśli nie będziesz kupował żadnych słodyczy ani gotował tego, na co akurat masz ochotę, przestaniesz też ze sobą walczyć. Pozwól, że my zadbamy o twoją kuchnię?