Zalety diety na telefon

Brak czasu, zaangażowanie w pracę i codzienność sprawiają, że zapominamy o sobie, zdrowym stylu życia, a nade wszystko o zbilansowanej diecie, która jest nam niezbędna dla zachowania szczupłej sylwetki oraz dobrego samopoczucia. Na szczęście jest rozwiązanie, czyli catering dietetyczny przeznaczony dla osób zapracowanych, zaniedbujących swoje potrzeby, a także tych, które nie mają wiedzy dotyczącej zdrowego odżywiania. Oto garść zalet naszej oferty:

Zapominasz o zakupach

Zwykle trudno jest powstrzymać się przed pokusami, jakie czekają na nas w sklepie. Nawet, gdy jesteśmy na diecie, niejednokrotnie dajemy się skusić batonikom i czekoladkom, które niemal wołają do nas ze sklepowych półek. Dość tego! Omijaj sklepy szerokim łukiem, a dzięki temu nie tylko unikniesz wszechogarniających cię smakowych pokus, ale też oszczędzisz, ponieważ przestaniesz wydawać pieniądze, których nawet nie można kontrolować.

Otrzymujesz zbilansowaną i pełną składników odżywczych dietę

Opracowujemy konkretną dietę, odpowiadającą Twoim indywidualnym potrzebom żywieniowym, zgodnie z codzienną aktywnością i celami, jakie sobie wyznaczysz. Z naszą pomocą możesz schudnąć kilka kilogramów, zadbać o dobre samopoczucie, zdrowie lub kształtować sportową sylwetkę. Twój dzienny plan żywieniowy będzie zawierał wszystkie niezbędne składniki, witaminy oraz mikroelementy, dzięki którym nareszcie zadbasz o swój organizm.

Nie marnuj czasu

Nie lubisz gotować czy chodzić na zakupy? Wreszcie nie musisz! Przygotowujemy pełen dzienny lub miesięczny zestaw posiłków i dostarczamy je prosto pod twoje drzwi. Są świeże i gotowe do spożycia o konkretnych porach. Właściwie przestaniesz potrzebować lodówkę oraz kuchenkę, ponieważ skończysz z monotonnym przygotowaniem posiłków, które zabierają sporo czasu. Szczególnie, jeśli nie jesteś pasjonatem kulinariów i nie masz do tego talentu. Zakupy także zabierają co najmniej godzinę z każdego dnia, a i tak nie kupujesz tego, co jest niezbędne dla zdrowia twojego organizmu.

Nie ucz się gotować

Nie jesteś pasjonatem kulinariów i nigdy dobrze nie gotowałeś? Zamień mdłe potrawy, które nie przynoszą ci przyjemności ani z przyrządzania, ani z ich spożywania – na smak i samo zdrowie. Zatrudniamy kucharzy, który znają się na swoim fachu. Nie dość, że połączą wiele zdrowych składników, o których nawet nie wiedziałaś, że istnieją, przyprawią je i podadzą jako pyszne danie. Dzięki temu zmienisz nawyki, a monotonne potrawy, które dotychczas spożywałeś wymień na energię, jaką będziesz wreszcie czerpać z jedzenia. Różnorodność naszego menu to wielka zaleta cateringu dietetycznego, jaką oferujemy.

Jesz tanio

Jeśli do tej pory stołowałeś się na mieście, to wiesz doskonale, jak drogi jest to wydatek. Nie dość, że musisz udać się w konkretne miejsce, tracąc przy tym czas, to jeszcze zmierzyć z cenami takich posiłków. U nas zyskujesz więcej, ponieważ otrzymujesz nie tylko obiady, ale także cztery inne dania, które są wyznaczone na konkretną porę dnia. Kolacje i śniadania, o które musiałeś dbać na własną rękę, to także duży koszt, jakiego zwykle się nie podlicza. Usługa cateringu dietetycznego w efekcie oznacza więc spore oszczędności!